Położenie

Położenie  domu  pozwoli Państwu na optymalny odpoczynek. Tym którzy preferują  aktywną formę spędzania wolnego czasu zapewniamy idealne warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu – 10 m do akwenu wodnego i  komfortowe warunki przechowywania sprzętu sportowego. Dla naszych gości udostępniamy pompowaną deskę SUP. W najbliższej okolicy mnóstwo szkółek surfingowych (dla naszych gości 10 % rabatu w szkółce KITE STORY).

Do Państwa dyspozycji są też rowery a ścieżka rowerowa łączy naszą miejscowość z jednej strony z Helem, z drugiej z Puckiem. Jeżeli preferujecie Państwo jednak spacery do dyspozycji naszych gości kije do nordic walking. Chwile bez wiatru wykorzystać można też na plażowanie (w każdym pokoju sprzęt plażowy), a plaża w Chałupach (100 m od domu) jest szeroka, piaszczysta i niezatłoczona.

Jeśli zapragniecie Państwo podziwiać okolice z perspektywy Zatoki Puckiej lub powędkować, do Państwa dyspozycji łódka. Wieczory spędzić możecie Państwo przy grillu, a usytuowanie ogrodowych ławeczek pozwoli cieszyć oczy niezapomnianym widokiem spokojnych wód zatoki. Dzieci znajdą zajęcie, bawiąc się na mini placu zabaw.

W bliskiej odległości sklepy, stołówki, restauracje i bary. Usytuowanie domu zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie pozwala bez problemu dokonać wszelkich niezbędnych zakupów czy posilić się gdy nabiorą Państwo na to ochoty.